Кошик
163 відгуків
+380 (66) 914-74-14
+380 (97) 655-91-39

Запчастини до комбайна ДОН-1500А, ДОН-1500Б, АКРОС, ВЕКТОР

Запчастин на комбайн Дон-1500 замовити недорого від АГРО СЕЛЬХОЗ ЗАПЧАСТИ 

В інтернет-магазині «Агро Запч» продаються запчастини на Дон-1500 за вигідними цінами. На фото представлені різні моделі параметрів і деталей. Ми здійснюємо продаж високоякісної продукції, виготовленої відомими українськими та закордонними заводами.

Комбайн Дон-1500 являє собою універсальну зерноприбиральну модель із високими технічними характеристиками. Потужність двигуна становить у середньому 230 кінських сил. Ширина захоплення жатки варіюється від 6 до 8,5 м. Максимальна транспортна швидкість становить 22 км/год, робоча — 10 км/год. Залежно від типу робіт на спецтехніку можна встановити подрібнювачі, копнителі, розкидачі та інші установки.

Потужний асортимент

У розділі представлені різноманітні запчастини на комбайн Дон-1500 для:

  • моторних установок;
  • ходової частини;
  • гідрообладнання;
  • молотилок;
  • подрібнювачів і копників;
  • жатки та похилої камери;
  • елементів приводу та ГСТ;
  • електрообладнання.

У каталозі ви знайдете втулки, амортизатори вали, опори приводи та інші автозапчастини. У нас продаються решіто та його подовжувачі, що перешкоджають втратам зерна під час збирання врожаю.

Ми здійснюємо продаж запчастин на Дон-1500 з доставкою по всій Україні. Транспортні компанії доставляють замовлення в Київ, Харків, Одесу, Львів, Дніпр та інші міста. У нас ви можете купити надійні запчастини на Дон-1500, які неабияк покращать і прискорять збирання врожаю зернових колосових та інших культур.

У розділі представлені комплектуючі та додаткові елементи для всіх серій зерноприбирального спецтехніки. Ви можете не сумніватися у високій якості представлених моделей. Вони довго слугують, зберігаючи початкові технічні характеристики, незалежно від погодних умов, механічного та хімічного впливу.

 

Моторне встановлення

Запчастини ДОН-1500 представлені деталями на двигуни ЯМЗ-238АК і СМД-31. Мотори СМД-31 потужністю 235 к.с. випускалися харківським виробником "Серп і Молот Дізель". На ДОН-1500 Харків встановлюється 6-циліндрова модифікація з безпосереднім уприскуванням палива. Це 4-тактний ДВС із турбонаддувом і рідинним охолодженням. Хід поршня становить 140 мм, діаметр циліндра 120 мм, робочий об'єм циліндра 9,5 л.

V-подібний 8-циліндровий дизель ЯМЗ-238АК потужністю 235 л.с. відповідає нормам екологічності Euro-0.

Ми пропонуємо купити запчастини на ДОН-1500 в Україні, зокрема амортизатори, блоки шестерень, валики, вилки, повітрозабірники, гідроциліндри, матери, корпуси вала та інші деталі ДВС.

Ходова частина

Ходова частина на ДОН-1500 складається з моста провідних коліс із гідроприводом і його елементів. Керується вузол механічною коробкою передач. У каталозі ви знайдете запчастини на комбайн ДОН-1500 (Україна) для КПП Claas 193289.8.

Молотилка, жатка, решето

Ширина молотильного барабана становить 1500 мм. У каталозі представлені запчастини ДОН-1500 в Україні на молотилку: відбійні бітери, амортизатори, битлі барабана, стяжні та кріпильні болти, кардані вали та інші елементи.

Комбайн ДОН-1500 обладнується й жаткою для збирання зернових культур. Шнек подає хлібні маси через приймальний барабан до похилого транспортера. Далі маса надходить до основного барабана з придбанням. М'якина та зерна падають на гуркіт. Там маси вирівнюються й подаються на решіт. Вони відбиваються відбійним бітером і подаються до клавіш соломотрона. Готові зерна скочуються на гуркіт. Солома випадає з комбайна.

Всі основні вузли, кріпильні елементи та механізми приводу можна знайти в нас у каталозі.

 


 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner