Кошик
163 відгуків
+380 (66) 914-74-14
+380 (97) 655-91-39

РЕШЕТА ДОН-1500 А/Б, АКРОС (ЄВРОВАРІАНТ, УВР) Посилені жалюзі 1 мм

РЕШЕТА ДОН-1500 А/Б (ЄВРО, УВР) УСИЛЕНІ ЛАМЕЛІ 1 мм

 

Комбайн ДОН 1500 призначений для збирання сільськогосподарських культур на полях. Для того, щоб мати можливість виконувати великий спектр робіт, на цю техніку встановлюються додаткові запчастини та комплектуючі.

РЕШЕТА ДОН 1500 - ОСОБЕННОСТИ

Решіта для комбайна ДОН 1500 встановлюються для очищення зернових сумішей від різного сміття. Установлення цих елементів відбувається у внутрішній відсік комбайна. Під час проведення збору врожаю зерно починає потрапляти на спеціальні решіти, завдяки яким постійно рухається просіювання зернових сумішей. Після цього просіяна суміш розділяється за спеціальними фракціями.

Всі зернові, які надходять для подальшого оброблення, спочатку проходять через гуркіт, поле чого потрапляють на решіта. Цей метод дає можливість за короткі терміни усунути із зернової суміші зайве сміття та траву, яка потрапляє в прибираний відсік під час збирання врожаю. Нижнє решіто являє собою елемент додаткового очищення, завдяки якому усуваються найдрібніші домішки, які залишилися після просіювання на верхньому решіті. Решіта ДОН 1500 виробляються в заводських умовах із застосуванням професійного обладнання. Обладнання вирізняється високими показниками зносостійкості та довговічності, тому здатне слугувати упродовж тривалого терміну експлуатації.

КУПИТИ РЕШЕТА ДЛЯ КОМБАЙНА ДОН 1500

Якщо вам необхідне обладнання для сільськогосподарської техніки, у нас ви зможете знайти саме те, що вам необхідно. Наша компанія «Агро Селгоз Запчастини » має такі переваги:

  • ШИРОКИЙ АССОРТИМЕНТНИЙ РЯД ВИЗОВАЄ ВИБИРАТИ КОМПЛЕКТУВАЛЬНІ ДЛЯ МНОГИХ РОЗНОВІДНОСТЕЙ СІЛЬКОХОЗАЙСТОВАНОЇ ТЕХНІКИ;
  • ДОСТУПНІ ЦЕНИ.

 

Решета Дон-1500 (УВРО, УВР)

В інтернет-магазині «Агро Запчастини» продаються решіта Дон-1500 різних про

Особливості виробів

Решіта на Дон-1500 — важлива частина у спецтехніці. На них надходить зерновий крох, оброблений у сономотропі та підробідання. Через просвіти верхнього решіток зерно потрапляє на нижню частину, де під повітряними струменями вентилятора невеликі домішки або підлога заносяться в копітник.

Решіта Дон-1500 має бути якісними, міцними, з оптимальними просвітами та витримує великі навантаження. У нашій компанії продаються вироби, виготовлені з металу, що витримує механічну дію, перепади температури, вологу, атмосферний вплив. Завдяки особливій конструкції вони істотно мінімізують втрати зернових під час збирання врожаю, довго слугують.

Особливості та переваги нашої продукції:

  • високоміцні ламелі завтовшки 1 мм;
  • обладнання рами дубовими вставками, які перешкоджають стиранню осі гребінки об металеві елементи;
  • вісь гребінки виготовлена з високоміцної сталі;
  • стабілізувальний дріт на осі мінімізує знос виробу під великими навантаженнями та зменшує вібрації;
  • поверхня оброблена спеціальним антикорозійним засобом Hammerite;
  • регулювання жалюзі з однаковими проміжками, що унеможливлює великі втрати під час збирання врожаю.

У нас ви можете купити в Україні верхні та нижні решіта Дон-1500 від відомих німецьких виробників для різних модифікацій зерноприбирального комбайна. У розділі продаються подовжувачі, що дають змогу збільшити ефективність і продуктивність спецтехніки. Ми здійснюємо доставку замовлень у Харків, Київ, Одесу, Дніпр, Львів та інші міста.

Решіта ДОН 1500 знижують втрати зерна під час збирання врожаю. Гарна пропускна здатність комплектувальної знижує тимчасові витрати на очищення сітки від зелених рослин і соломи. Нижня комплектувальна відповідає за додаткове чищення від дрібних домішок, які не прибрала верхня сітка.

Між верхньою та нижньою частинами є невеликий проміжок. Елементи кріпляться на спеціальні бічні частини завдяки втулок. 

Решіта УВР на ДОН 1500б — це посилена модифікація. Розмір жалюзів (ламелі) становить 1 мм. Комплектуючі підходять також для тракторів АКРОС.

У нас також можна придбати подовжувачі вузлів, які фіксуються на спеціальних шатунах. Головне, щоб кут нахилу та відстань між втулкою звичайного решіта та подовжувача були рівними. Інакше край решітки прогинатиметься.

Між подовжувачем і нижнім ситом монтується фартух. Якщо між фартухом і нижнім вузлом утворилася зазор, через нього можуть видуватися гарні зерна. Розв'язанням проблеми стане набиття додаткового шару гуми.

 

Грабліки подовжувача можна прикрити оцинкованою смугою, щоб солома не потрапляла на зерновий шнек.

 


 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner