Кошик
163 відгуків
+380 (66) 914-74-14
+380 (97) 655-91-39

ЗАПЧАСТИ НА ОПРИСКОВАЛЬНИЙ

Обприскувач є спеціальним пристроєм, який призначений для оброблення рослин із використанням хімічних розчинів, завдяки чому вони стають надійно захищеними від шкідників. У сільськогосподарській галузі розрізняють обприскувачі таких типів:

  • СМАЧНОГО;
  • НАВІСНОГО;
  • ПРИЧЕПНОГО.

Для всіх моделей у нас знайдуться найбільш придатні запчастини на обприскувачі. У нашому інтернет-магазині за реалізації комплектуючих для сільськогосподарської техніки ви також маєте можливість замовити запчастини до садових обприскувачів.

В інтернет-магазині нашої компанії представлені запчастини до обприскувачів, виготовлені європейськими виробниками. Під час вибору запчастин на обприскувачі вам необхідно насамперед звертати свою увагу не тільки на модель самого обладнання, але й на тип робіт.

КУЖИТИ ЗАПОБІННЯ НА ОПРИСКОВАЛЬНИЙ УКРАЇН

Якщо вам необхідно купити запчастини на обприскувач, у нашому інтернет-магазині «Агро Сільхеоз Запчастини » ви зможете придбати найвигідніші умови. У нашому великому каталозі представлені запчастини на обприскувач за вартістю, яка є цілком демократичною. У нас ви маєте можливість придбати запчастини до самохідних обприскувачів, вибравши із широкого асортиментного ряду продукції, яка вирізняється найвищими якісними й експлуатаційними характеристиками.

Мембрани для форсунок

Купити в Україні мембрани для форсунок можна в інтернет-магазині «УкрАгроПостач» за вигідною ціною. У продажу деталі для різних моделей розпилювачів. На кожен товар надані фото та про

Особливості мембран для форсунок

Сільськогосподарські культури потребують правильного догляду. Їх необхідно регулярно поливати, обробляти для захисту від шкідників, хвороб і бур'янів. Для цього використовують спеціальні обприскувачі, що складаються з мембрани, форсунки, шланга та інших елементів. Тільки якісні деталі продовжують термін експлуатації пристрою та підвищують ефективність робочого процесу. Через свої технічні особливості дрібні елементи можуть деформуватися, зношуватися, що загрожує зламанню обприскувача. У нашій компанії продаються запчастини та мембрани для форсунок від вітчизняних і європейських виробників. У колекції представлені надійні деталі для польських насосів.

Вироби виготовлені з високоякісних полімерів. На сайті також продаються металеві моделі, що мають антикорозійні властивості. До основних переваг нашої продукції відносять:

  • міцність і підвищена стійкість до механічного впливу;
  • тривалий термін експлуатації;
  • простота монтажа;
  • стійкість до механічного та хімічного впливу, лужних сумішей;
  • вологостійкість;
  • атмосферостійкість (вироби витримують температурні перепади, ультрафіолет);
  • універсальність (мембрани підходять для більшості моделей форсунок і насосів).

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner