Кошик
163 відгуків
+380 (66) 914-74-14
+380 (97) 655-91-39

ШЛАНГИ ДО ОБПРИСКУВАЧІВ.

ШЛАНГИ ДЛЯ ОБПРИСКУВАЧІВ

Шланг для обприскувача являє собою порожню трубку, по якій здійснюється перенесення рідини під тиском повітря і води. Такий шланг може бути різної довжини. Дане пристосування здатне витримувати в процесі експлуатації різні склади і хімічні речовини. Шланги для обприскувачів виробляють з високоякісного ПВХ або гуми. Внутрішній шар для міцності армують за рахунок обплетення, яка виготовлена з поліестеру. Дані елементи досить довго служать, при цьому зберігаючи свою початкову форму. Шланги в процесі тривалої експлуатації не деформуються, і володіють високими показниками герметичності.

Вибираючи шланг для обприскувача слід враховувати тип пристрою, для якого він буде використовуватися, і рідин, з якими потрібно працювати. У нашому інтернет-магазині ви маєте можливість замовити недорого дані пристосування в різних розмірах в необхідній кількості. 

КУПИТИ ШЛАНГИ ДЛЯ ОБПРИСКУВАЧІВ В УКРАЇНІ

Високоякісні шланги для обприскувачів і багато інші комплектуючі елементи для сільськогосподарської техніки ви маєте можливість придбати в нашому інтернет-магазині. Наша компанія «Агро Сільгосп З» відрізняється такими перевагами:

  • НАША ЦІНОВА ПОЛІТИКА ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ДЕМОКРАТИЧНІСТЮ, А ЦІНИ ДОСТУПНІСТЮ;
  • У НАС МАКСИМАЛЬНО ШИРОКИЙ ВИБІР КОМПЛЕКТУЮЧИХ;
  • У КАТАЛОЗІ Є ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНІ ТОВАРИ, ЯКІ ВОЛОДІЮТЬ ВИСОКИМИ ЯКІСНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ.

Якщо у вас в процесі вибору з'явилися питання, вам цілком достатньо зателефонувати за номером нашої гарячої лінії, який представлений на екрані. Наші менеджери вийдуть з вами на зв'язок найближчим часом, після чого допоможуть вам слушними порадами та рекомендаціями.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner