Кошик
163 відгуків
+380 (66) 914-74-14
+380 (97) 655-91-39

ЗАПЧАСТИНИ ДО ТРАКТОРНИМ ПЛУГІВ ПЛН 3-35/ПЛН 5-35

Запчастини до плугів відвальним ПЛВ-3-35/ПЛН-5-35 необхідні при виході з ладу деталей плуга отвального типу. За допомогою плуга перевертають верхні шари грунту, орють грунт, зменшують кількість бур'янів. В результаті полегшується наступний посів, грунт стає більш м'якою і податливою, менш активно проростають бур'яни.

Плуг являє собою одне з найдавніших сільськогосподарських знарядь, не втратили актуальності до сьогоднішнього дня. Природно, відбулися значні зміни в конструкції та принципи роботи, проте суть залишилася тією ж. На сьогоднішній день на ринку представлено безліч варіантів і різновидів плугів.

Найбільшою популярністю користуються тракторні плуги. Вони можуть бути отвальными, безвідвальними, дисковими вырезными і т. д. найпоширенішим типом є відвальний плуг.

Наша компанія «Агро Сільгосп Запчастини « пропонує комплектуючі до плугів.                              
Які види плугів бувають

Які види плугів бувають

Серед різновидів плугів для сільськогосподарських робіт існує кілька основних варіантів, які діляться на підвиди. Правильний вибір цього інструменту дозволяє прискорити процес обробки ділянки, підвищити якість робіт для висадки певних культур, а також знизити навантаження на сільгосптехніку при оранці.

Як діляться плуги за призначенням і конструкції?

Щоб орати великі території за короткий термін, необхідно правильно підібрати конструкцію плуга. Вона залежить від можливостей трактора, планованої культури, завдань оранки. За типом основного інструменту виділяють лемішні та дискові моделі. За типом зчіпки існують навісні, напівнавісні та причіпні конструкції. Пристрій буде ефективно працювати при грамотному підборі.

По технології оранки плуги поділяються на: вироби для свально-развальной і для гладкої оранки.

Більше різновидів виділяють по конструкції корпусу і агрегатів:

  • оборотні плуги – відрізняються від класичної конструкції відсутністю свального гребеня, використовується два комплекти ножів по черзі, скорочується час пропашкі;
  • відвальні – використовуються для перевертання верхнього шару грунту при переорюванні;
  • безотвальные конструкції – застосовують при відсутності необхідності перевертання верхніх шарів грунту;
  • дискові – у цьому випадку диски здатні розрізати коріння і великі бур'яни при переорюванні;
  • вирізні – глибина пропашкі в цьому випадку становить близько 5 см, це необхідно на ґрунтах з тонким родючим шаром;
  • комбіновані системи – виконують пропашку і розпушування землі, готують її до садіння культур.

Сучасні тракторные плуги для вспашки земли работают эффективно и не нуждаются в постоянном обслуживании. Необходимо наблюдать за состоянием рабочего агрегата, а также проводить замену расходных материалов после выработки их ресурса. Основное преимущество большого количества разновидностей оборудования – возможность выбрать именно тот вариант, который идеально подходит для конкретного типа почвы.


 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner