Кошик
165 відгуків
+380 (66) 914-74-14
+380 (97) 655-91-39

Роторні польські косарки Z-169 (Z-173)

 Ми пропонуємо запчастини на польську роторну косарку Wirax від інтернет-магазину Агро Селхоз Запчастини 

Купити запчастини на роторну косарку польську в Україні можна в інтернет-магазині «Агро Сільхезо Запчастини » за вигідною ціною. У розділі представлені наявні в продажу моделі з технічним описом і фото. Ми продаємо деталі вітчизняного та імпортного виробництва.

Особливості запчастин на польську роторну косарку

Роторна косарка польського виробництва для тракторів являє собою спеціальний апарат, призначений для скошування, високоурожайної трави з подальшим її складанням у покос для заготівок кормів для худоби. Він обладнаний двома роторами з гострими ножами, які ефективно зрізають рослини. Ширина захоплення становить 1,65 м. Пристрій вирізняється підвищеними експлуатаційними можливостями, довго слугує, витримує будь-які погодні умови. Воно виготовлене з високоякісного металу, тому має антикорозійні властивості, вологостійкість, переносить удари та механічний вплив.

Щоб обладнання довго слугувало та якісно працював, необхідно вибирати надійні деталі. У нашій компанії ви можете знайти тримачі ножа, втулки, головки рами, заглушки та інші запчастини на косарку роторну. Вироби вирізняються гарною зносостійкістю, вони переносять вологу, перепади температури, потрапляння хімічних сумішей та інші негативні чинники.

У розділі представлені запчастини на польську роторну косарку Wirax європейських виробників. У нас ви можете замовити деталі в потрібній кількості з доставкою в Львів, Харків, Одесу, Київ, Дніпр та інші міста. 

 

Особливості запчастин на польську роторну косарку

Роторна косарка польського виробництва для мінітракторів являє собою спеціальний апарат, призначений для скошування поліглою, високоурожайної трави з подальшим її складанням у покос для заготівок кормів для худоби. Він обладнаний двома роторами з гострими ножами, які ефективно зрізають рослини. Ширина захоплення становить 1,65 м. Пристрій вирізняється підвищеними експлуатаційними можливостями, довго слугує, витримує будь-які погодні умови. Воно виготовлене з високоякісного металу, тому має антикорозійні властивості, вологостійкість, переносить удари та механічний вплив.

Щоб обладнання довго слугувало та якісно працював, необхідно вибирати надійні деталі. У нашій компанії ви можете знайти тримачі ножа, втулки, головки рами, заглушки та інші запчастини на косарку роторну. Вироби вирізняються гарною зносостійкістю, вони переносять вологу, перепади температури, потрапляння хімічних сумішей та інші негативні чинники.

У розділі представлені запчастини на польську роторну косарку від європейських виробників. У нас ви можете замовити деталі в потрібній кількості з доставкою в Львів, Харків, Одесу, Київ, Дніпр та інші міста. Купити запчастини на роторну косарку до мотоблока в нас можуть фізичні та юридичні особи на вигідних умовах.

Роторна косарка для мотоблока — це один із найпопулярніших різновидів інструментів у сільському господарстві. Вона дає змогу позбутися небажаної трави або рослинності на ділянці або городі. Щоб забезпечити їй повноцінну роботу, необхідно підбирати якісні запчастини на роторну косарку до мотоблока, які відповідатимуть техніці, сприятимуть якісній її роботі. У процесі виконання робіт косарка часто виходить із ладу, тупляться її кути, процес видалення трави стає менш швидким і якісним. Якщо модель виходить із ладу, необхідно переглянути всі деталі до неї, які прийшли в непридатності.

Різновиди запчастин для роторної косарки

Запчастини на роторну косарку до мотоблока являються у великому асортименті, тому за потреби підібрати потрібну деталь зможе кожен. Виробники пропонують такий асортимент запчастин: 

 • Редуктор.
 • Рама.
 • Навіска.
 • Несна балка.
 • Робочі диски.
 • Ремінь. 
 • Шків. 
 • Диски, ножі, кріплення. 

Пристрій працює з використанням різних деталей і запчастин, всі вони вимагають якісної перевірки, а також своєчасної заміни. Якщо під час процесу було виявлено уповільнення або пропуск великої ділянки трави, роботу роторної косарки необхідно переглянути. Найчастіше покупки вимагає ремінь, а також додаткові деталі, як-от диски, шестерні, прокладки та багато іншого. Вони теж мають мати високу якість, повністю підходити за розмірами та формами до певної косарки для мотоблока. 

Особливості вибору якісних запчастин

Вибираючи запчастини, необхідно враховувати навіть найдрібніші деталі, від яких безпосередньо залежатиме якість і зручність роботи. Розглянемо головні вимоги, які необхідно враховувати під час вибору деталей, саме від них залежить практичність, довговічність техніки: 

 • Розміри.
 • Якістю матеріалу.
 • Способи встановлення.
 • Ефективність під час роботи.

 • Виробник. 

Важливо вибирати запчастини у перевірених виробників, які пропонують якісні деталі, створені спеціально для роторної косарки. Можна проконсультуватися з фахівцями, попросити поради в досвідчених продавців. Кожна деталь має не дешеву вартість, тому на всі важливі критерії обов'язково потрібно звертати увагу. Вони підкажуть, якою моделі найкраще віддати перевагу, щоб продовжити дію техніки не на один рік.

 


 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner