Кошик
165 відгуків
+380 (66) 914-74-14
+380 (97) 655-91-39

ДВІГАТЕЛЬ СМД-31, ЯМЗ-238АК, ЯМЗ-236, ЯМЗ-238

Моторна установка Дон-1500

Величезний вибір деталей на моторне встановлення Дон-1500

Комбайн Дон-1500 — надійна зерноприбиральна спецтехніка, яка підходить для збирання врожаю різних культур: зернових, зернобових, соняшникових, соєвих, кукурудзи. Моторна установка Дон-1500 — головний механізм у машині, завдяки якому вона може працювати та виконувати різні функції. Вихід із ладу всього однієї деталі може призвести до збою всього робочого процесу, унаслідок чого буде потрібно замінити автозапчастини. Несправності виникають із таких причин:

  • природний знос деталей;
  • деформація виробів під впливом зовнішніх негативних чинників, надмірних навантажень;
  • скупчення вологи та сміття;
  • обрив механізму увімкнення та вимкнення приводу;
  • недотримання правил роботи зі спецтехнікою;
  • некорегтне встановлення запасних частин.

У нашій компанії ви можете замовити шківи, амортизатори, приводи гідронасоса, опори та інші запчастини на мотор Дон-1500 від вітчизняних та закордонних брендів. Продукція виготовлена з високоякісної сталі. Вона має антикорозійні властивості, підвищену міцність, довго слугує.

В інтернет-магазині ви можете купити в Україні запчастини на двигун Дон-1500 в потрібній кількості. На фото представлені основні моделі деталей. Ми здійснюємо не тільки продаж, а й доставку виробів, оскільки співпрацюємо з кількома логістичними компаніями. Вони доставляють замовлення в Київ, Дніпр, Одесу, Харків, Львів та інші міста.

 Моторна установка ДОН-1500 містить два двигуни СМД-31 і ЯМЗ-238АК. Обидві силові установки мають потужність 235 к. с. Іноді з двигунами трапляються невеликі зламання, і ви можете купити в нас для заміни шестерні, підшипники, вали, прокладання помпи.

Більш серйозні несправності 6-циліндрового СМД-31 з безпосереднім уприскуванням палива пов'язані з течою помпи, засміченням теплообмінника, зниженням тиску оливи, збільшенням витрати палива та оливи, прогорянням клапана, свистом турбін, деформацією поршнею, виходом із ладу приводного ременя, перегрівом силового встановлення. Для усунення таких проблем у нас можна придбати шківи генератора/насоса/двигуна, гільзи, поршні, вкладки колінвала, втулки корпусу, кріплення гідростатики.

Характер зламання 8-циліндрового ЯМЗ-238 дещо відрізняється. Найчастіше градює рішення на теч води в картар, деформацію вала головного приводу та згоряння клапанів. Через це вкорочуються і виходять із ладу штанги. Всі необхідні для ремонту запчастини також можна знайти в нашому інтернет-магазині.

 


 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner