Кошик
163 відгуків
+380 (66) 914-74-14
+380 (97) 655-91-39

Молотарка,очищення Палессе

Високопродуктивний комбайн з молотильно-сепарирующим пристроєм шириною 1500 мм, в якому застосовано прискорення потоку хлібної маси перед обмолотом. При цьому відмітною особливістю молотарки ПАЛЕССЕ GS12 є великі діаметри барабана-прискорювача і молотильного барабана (600 і 800 мм) – більше, ніж будь-який інший молотарці аналогічного типу. За рахунок цього комбайн забезпечує стабільний обмолот на прибирання «важких», в тому числі засмічених, высокосоломистых та вологих хлібів. Спеціальна повнопривідна версія комбайна ефективна на ґрунтах з низькою несучою здатністю.

Ефективність застосування комбайна збільшується з використанням додаткових адаптерів для збирання різних культур, шляхом переоснащення молотарки (збирання кукурудзи на зерно та соняшнику), молотарки і ходової частини (прибирання рису). В залежності від уподобань ринків, комбайн може оснащуватися двигунами від різних виробників.

Відмінною особливістю молотарки ПАЛЕССЕ GS12 є збільшені діаметри барабана-прискорювача і молотильного барабана: відповідно 600 і 800 мм. В поєднанні зі збільшеною площею подвійного підбарабання це дозволило зробити шлях обмолоту більш протяжним, а сам обмолот більш дбайливим. Результат – високий рівень вымолота і сепарації, в тому числі на високостеблових культур.

Барабан-прискорювач підвищує швидкість руху хлібної маси, що надходить з транспортера похилої камери, наближаючи її до швидкості обертання молотильного барабана. Прискорювач оснащений первинним підбарабанням, завдяки чому обмолот і сепарація починаються вже на стадії прискорення потоку. Крім того, зуби барабана-прискорювача рівномірно розподіляють масу. Таким чином, знижується навантаження на молотильний барабан і основне підбарабання. Це дозволяє зробити обмолот стабільним та ефективним, забезпечуючи комбайну перевага на збиранні скручених і вологих хлібів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner