Кошик
163 відгуків
+380 (66) 914-74-14
+380 (97) 655-91-39

Запчастини до культиваторів КПС-4

Запчастини до культиваторів

В інтернет-магазині «Агро Сільгосп Запчастини » продаються запчастини для культиватора різних серій. На нашому сайті можна купити необхідні деталі за вигідною ціною від вітчизняного або європейського заводу.

Особливості запчастин на культиватор

Культиватор являє собою спеціальний агрегат для обробки різних типів землі. Він може бути паровим і пропашне. Перший використовують для обробки ґрунту, другий – посівів. Існують також растениепитатели, призначені для підживлення й обробки міжрядь. За типом установки обладнання може бути навісне або причіпне.

Пристрій дозволяє рихлити верхній шар грунту, внести добрива і знищити бур'яни. Продукція відрізняється високими експлуатаційними можливостями і підвищеною міцністю, тому витримує навантаження і механічний вплив.

Культиватор являє собою складну систему з безліччю елементів – гідроциліндром, штангою гідросистеми, ланкою борони, штангою, кронштейном навішування, причіпний сережкою, штангодержаталем і т. д. Підвищені навантаження, корозія, неправильна установка, недотримання правил експлуатації, складні погодні умови – все це з часом згубно впливає на обладнання. У більшості випадків запчастини до культиватора підлягають заміні.

До основних причин несправності устаткування і деталей відносять поломки в руховій системі або редукторі. Серед основних ознак виділяють:

  • засмічений фільтр, карбюратор або глушник;
  • паливо не надходить в циліндр двигуна;
  • агрегат не включається;
  • неправильне з'єднання елементів та інші.

На нашому сайті ви можете придбати запчастини для культиваторів за ціною від виробника з доставкою у Львів, Київ, Одесу, Дніпро, Харків та інші міста.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner