Кошик
163 відгуків
+380 (66) 914-74-14
+380 (97) 655-91-39

Запчастини до сівалці СЗ-3,6 А;СЗ-5.4

С3-3.6 – сівалка зернотуковая універсальна. Вона є базовою моделлю і належить до сімейства рядових причіпних сівалок. З її допомогою відбувається виконання рядового посіву насіння багатьох видів с/г культур. До них відносяться: просо, овес, гречка, пшениця, горох, ячмінь, горох, а також деякі інші види рослин. В процесі посіву в грунт вносяться добрива.

На СЗ-3.6 зручно працювати площах, що мають розміри до 40 га. Існує кілька модифікацій сівалки СЗ-3.6, взятої в якості основи, розроблених для виконання посіву с/г дрібного насіння, насінних культур або їх сумішей. Для забезпечення безперебійної роботи сівалки потрібно своєчасне проведення її ремонту, для якого необхідні запчастини сз.

Всі сівалки оснащені пристроями, що використовуються для налаштування норми висіву, знижують трудомісткість обслуговування механізмів. Інтенсивне технологічне оброблення с/г культур забезпечується завдяки пристрою, перекрывающему частина зернових висівних апаратів. На сівалку встановлена електронна система, що здійснює контроль за технологічним процесом посіву. З її допомогою контролюється рівень посівного матеріалу, засипаного в бункери.

Якщо агрегат односеялочный, то він комплектується з тракторами класу 1.4. Многосеялочный агрегат, оснащений гідрофікованими зчіпками, працює у зв'язці з тракторами більш високого класу – від 3.0 до 5.0. Запчастини до сівалці сз 3.6 можна придбати у віртуальному магазині. Копання «Агро Харків» доставить необхідні деталі максимально швидко, а жителі міста Харків можуть забрати їх самостійно за адресою, вказаною на сайті. Сівалка буде служити довго і без збоїв в роботі, якщо для заміни зношених деталей використовувати якісні запчастини на сз 3.6, виконані зі стійких до зношування матеріалів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner