Кошик
165 відгуків
+380 (66) 914-74-14
+380 (97) 655-91-39

МОТОРНА ВСТАНОВЛЕННЯ СК-5М-1 НІВА

Моторна установка СК-5М-1

Особливості моторного встановлення СК-5М-1 Нива

Зерноприбиральний комбайн Ніва СК-5 обладнаний дизельним 4-тактним двигуном із 4 циліндрами. Потужність моторного встановлення СК-5М-1 Нива становить 100, 120 або 140 кінських сил залежно від моделі. Деякі серії комплектуються наддувом. Повітряний потік охолоджується перед подаванням у турбіну, що істотно покращує технічні характеристики рухової системи.

Силовий агрегат має складні пристрої. Під час виходу з ладу хоча б одного елемента спецтехніка може перестати справлятися з поставленими завданнями, що загрожує підприємству великими збутками. Найчастіше потрібна заміна зіпсованої деталі. У нашій компанії ви можете купити водяні насоси, поршневі групи, випускні колектори, шківи та інші запчастини для моторного встановлення СК-5М-1 Нива.

Агрегат виходить із ладу через стирання або деформацію елементів, неправильне з'єднання, заводське брак, неспостереження правил експлуатації. Термін експлуатації, а також вплив погодних умов також можуть впливати на стан виробів.

У продажу нашої компанії високоякісні елементи для двигуна зерноприбирального комбайна. На сайті представлена продукція вітчизняних та закордонних виробників. Всі моделі довго слугують, вирізняються підвищеною міцністю та стійкістю до атмосферного впливу та навантажень. У нас ви можете замовити необхідні деталі в потрібній кількості. Ми здійснюємо доставку замовлень всією Україною, оскільки співпрацюємо з відомими транспортними компаніями. Вони доставляють вантажі у Львів, Київ, Харків, Одесу, Дніпр.


 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner