Задній навісний пристрій, уніфіковане з навісною системою тракторів 3 класу 3 тяги, являє собою важільно-шарнірний четырехзвенный механізм, до трьом точкам якого кріплять необхідне обладнання.
Пристрій встановлено ззаду трактора на двох опорних стійках, закріплених на кронштейнах і бугелях рами трактора Т-150, і безпосередньо на кронштейнах задніх секцій рами трактора Т-150К.
В механізм навішування входять верхня вісь, вал з підйомними і наполегливими важелями, центральна тяга, два раскоса, дві обмежувальні ланцюги і нижня вісь з двома поздовжніми нижніми тягами.
Вал важелів встановлений на верхній осі і вільно обертається на опорних втулках. На шліцьові кінці вала насаджені підйомні важелі. Лівий підйомний важіль має майданчик для контакту з важелем штока, в нижній паз якого входить головка штока гідравлічного циліндра, шарнірно закріплена за допомогою пальців При подачі робочої рідини в подпоршневую порожнину шток циліндра висувається і повертає важіль штока, який в свою чергу підходить упором на майданчику лівого підйомного важеля і піднімає його.
У верхній вушку важеля штока і в лівому підйомному важелі виконані співвісні отвори, в які можна вставляти палець блокування опускання, коли трактор працює зі спеціальними агрегатами, що вимагають примусового заглиблення робочих органів. У ці ж отвори входить палець наполегливої важеля, що допомагає утримувати знаряддя в транспортному положенні при тривалих переїздах (Т-150К).
Наполеглива важіль вільно насаджений на вал важелів. При його повороті і упорі нижнім кінцем в торець верхньої полиці швелера отвір верхнього плеча важеля поєднується з отворами важеля штока і підйомного важеля.
Тяга центральна оснащена двостороннім пружинним амортизатором, завдяки якому поліпшується копіювання рельєфу робочими органами сільськогосподарських машин і зменшуються ударні навантаження.
Центральна тяга може встановлюватися як на осі трактора, так і з необхідним зсувом. Довжину її можна змінювати за допомогою регулювальної муфти і змінювати таким чином глибину ходу передніх і задніх робочих органів знаряддя. Коли центральною тягою не користуються, її закріплюють на фіксаторі, який встановлюють на пальці підйомного важеля.
На нижній осі є дві циліндричні головки, до яких приєднані розсувні нижні тяги, що полегшують навішування знарядь. У хвостовику передньої вилки нижньої тяги виконаний паз, в який проходить палець труби задньої головки. На величину поздовжнього паза можна висунути тому голівку тяги і з'єднати з цапфой навісного знаряддя. Після подачі трактора тому до вибору телескопичности в обох поздовжніх тягах в поєднане отвір труби задньої головки і хвостовика передньої вилки потрібно вставити і зафіксувати палець з рукояткою. Нижні тяги пов'язані з підйомними важелями за допомогою регульованих по довжині розкосів.