Кошик
163 відгуків
+380 (66) 914-74-14
+380 (97) 655-91-39

Підшипники коробки передач до тракторів Т-150, Т-151, Т-156, ХТЗ-121, ХТЗ-17221, ХТЗ-243К, ХТЗ181 ШІ

Трактор Т-150 — це універсальна техніка, яка випускається Харківським тракторним заводом "ХТЗ" з 1971 року. Важко недооцінити значення цієї техніки в сільському господарстві. Для того щоб ця техніка слугувала якомога довше, необхідно вчасно проводити її діагностику та технічне обслуговування. Адже кожен механік знає про те, що поломка будь-якої деталі може статися будь-коли. Особливу увагу варто приділити справності підшипників Т-150. Замовити підшипники Т-150 в Україні за вигідною ціною кожен охочий може на сайті нашого магазину за вигідною вартістю. 

Підшипник є невіддільною частиною будь-якого технічного пристрою, тракторів, зокрема. На практиці підшипники, зазвичай, дають змогу валам обертатися й одночасно зменшують тертя під час обертального або ковзного переміщення деталей усередині трактора. Є багато типів підшипників, залежно від того, де вони використовуються або які їхні підшипникові властивості. За типом руху ми ділимо їх на поворотні та лінійні підшипники (вони не обертаються, а поміщаються). Залежно від напрямку сили, що передається, зазвичай, осьові та радіальні підшипники. За типом призначення підшипники Т-150 можуть бути для заднього моста, підшипники для коробки передач КПП, підшипники для муфти зчеплення (проміжки). 

Купити підшипники Т-150 якісні та перевірені часом підшипники кожен охочий може на сайті нашої компанії. У нас тільки якісна продукція від найкращих виробників:

Широкий асортимент товарів дасть змогу вам вибрати те, що найбільше відповідає вашим вимогам і побажанням.


 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner